Wszystko co powinnaś wiedzieć o oczyszczaniu wodorowym

Wszystko co powinnaś wiedzieć o oczyszczaniu wodorowym

Zabieg oczyszczania wodorowego jest czymś nowym w dziedzinie kosmetologii i medycyny estetycznej. Wykonywany jest za pomocą specjalnej aparatury, która łączy zdolność wprowadzania aktywnego wodoru do skóry z procesem elektroporacji.   Możliwym jest, że wpisałeś w wyszukiwarkę frazę: “oczyszczanie wodorowe Sosnowiec”. Jak zapewne sama się przekonałaś – nie zawsze znajdziemy tam odpowiedzi na to zagadnienie. Między

Zabieg oczyszczania wodorowego jest czymś nowym w dziedzinie kosmetologii i medycyny estetycznej. Wykonywany jest za pomocą specjalnej aparatury, która łączy zdolność wprowadzania aktywnego wodoru do skóry z procesem elektroporacji.

 

Możliwym jest, że wpisałeś w wyszukiwarkę frazę: “oczyszczanie wodorowe Sosnowiec”. Jak zapewne sama się przekonałaś – nie zawsze znajdziemy tam odpowiedzi na to zagadnienie. Między innymi z tego powodu napisaliśmy ten tekst, który – naszym zdaniem – zawiera wiele ciekawych informacji związanych z zabiegiem oczyszczania wodorowego skóry twarzy, jak i innych części ciała.

 

Na czym polega zabieg oczyszczania wodorowego?

Oczyszczanie wodorowe polega na wprowadzeniu w skórę cząsteczek aktywnego wodoru, co sprawia, że komórki skóry oczyszczają się. Pierwiastek ten wprowadzany jest za pomocą strużki wody. Powoduje to dotarcie rodników w najgłębsze warstwy skóry, dzięki czemu następuje czasowe zatrzymanie rozwijania się oznak starzenia skóry.

 

Zabiegowi temu towarzyszy proces traktowania skóry impulsami elektrycznymi, co pobudza skórę do produkowania większej niż zazwyczaj ilości kolagenu i elastyny.

 

Reklama: Gabinet kosmetyczny Dąbrowa Górnicza

 

Oczyszczanie wodorowe – po zabiegu

Zmiany widoczne są natychmiast po jego zakończeniu zabiegu. Oprócz oczyszczenia skóry ze zrogowaciałego naskórka, skóra jest dogłębnie nawilżona, zrewitalizowana i napięta. Zabieg nie wymaga okresu rekonwalescencji, a jedynym przygotowaniem jest zmycie makijażu twarzy przez kosmetologa. Oczyszczanie wodorowe sprawdzi się idealnie w przypadku skóry suchej, odwodnionej i pozbawionej blasku.

Eseista
EDITOR
PROFILE

Posts Carousel

Latest Posts

Top Authors

Most Commented

Featured Videos