Artykuły sponsorowane

Cztery największe zalety makijażu permanentnego

W ciągu ostatnich kilku lat, makijaż permanentny stał się obowiązkowym zabiegiem upiększającym na całym świecie. Trend makijażu permanentnego jest uwielbiany zarówno przez gwiazdy, jak i osoby prywatne. Ponieważ coraz więcej kobiet korzysta z makijażu permanentnego, aby pozbyć się kłopotów związanych z nakładaniem produktów każdego ranka, nasi eksperci podzielili się korzyściami płynącymi z zabiegów makijażu permanentnego.

 

Zanim zaczniemy – z pewnością szukałaś informacji na ten temat wpisując w wyszukiwarkę frazę: “makijaż permanentny brwi sosnowiec” i nie znalazłaś zadowalających Cię wyników. Nie martw się – ten tekst odpowie na wszystkie twoje pytania związane z zaletami makijażu permanentnego brwi, jak i ogólnie.

 

1. Makijaż permanentny zapewnia długotrwałe rezultaty

W przeciwieństwie do przyklejania sztucznych rzęs lub rysowania brwi, makijaż permanentny działa podobnie do tradycyjnego tatuażu, tworząc płytki wzór na skórze. Jednakże, ten wzór będzie w kształcie pożądanego skrzydełka eyelinera lub kształtu brwi. W przypadku zabiegów microblading, będziesz potrzebować tylko poprawki co rok, maksymalnie do dwóch lat – w zależności od rodzaju skóry. Dlatego też Twoje brwi pozostaną w pożądanym kształcie i wielkości przez rok – co oznacza, że możesz pożegnać się z wycieczkami do salonu co tydzień!

 

2. Nie musisz się martwić o codzienne nakładanie makijażu

Masz już dość wydawania całej swojej pensji na depilację brwi, uzupełnianie kosmetyczki czy sztuczne rzęsy? Dzięki permanentnemu makijażowi nie musisz się martwić, że Twoje usta będą wyglądały płasko lub nudno. Permanentny makijaż ust polega na nałożeniu na usta lekkiego pigmentu, dzięki czemu wyglądają one młodo i świeżo.

 

Sprawdź: Botoks Sosnowiec

 

3. Makijaż permanentny jest bezbolesny i skuteczny

Zabiegi makijażu permanentnego są praktycznie bezbolesne. W rzeczywistości nie odczuwasz żadnego bólu podczas zabiegu, ponieważ na skórę nakładany jest krem znieczulający. Po zabiegu możesz jednak czuć się nieco obolała – podobnie jak w przypadku tradycyjnego tatuażu. Dzięki zerowym skutkom ubocznym i szybkiemu procesowi gojenia, jest to skuteczny sposób na uzupełnienie wyglądu bez kłopotliwego codziennego nakładania makijażu.

 

4. Makijaż permanentny wygląda naturalnie

Czy jest to permanentny eyeliner lub zabiegi makijażu permanentnego brwi, nie jest możliwe, aby zauważyć różnicę między naturalnym makijażem i permanentnym makijażem.