Artykuły sponsorowane

Endermologia – co to i co robi?

Jeśli kiedykolwiek słyszałaś lub czytałaś o horrorach związanych z chirurgią plastyczną, to prawdopodobnie złożyłaś przysięgę, że nigdy nie pójdziesz pod nóż. Dobrą wiadomością jest jednak to, że istnieje wiele innych dróg, które możesz podjąć, jeśli chcesz osiągnąć wspaniałą figurę, jak wiele znanych gwiazd i supermodelek.

 

Najlepsze jest to, że nie trzeba szukać daleko, aby znaleźć prawdziwych zawodowców w dziedzinie endermologii. Już w Sosnowcu można znaleźć bardzo dobrych specjalistów odpowiedzialnych nie tylko za endermologię, ale również za inne zabiegi medycyny estetycznej.

 

Endermologia – co to?

 

Endermologia jest niechirurgiczną procedurą, która jest zarówno bezbolesna, jak i nieinwazyjna (niechirurgiczna). Zabieg ten jest powszechnie spotykany w uzdrowiskach i jest bardzo skuteczny w:

 

  • Napinaniu skóry;
  • Redukcji cellulitu;
  • Poprawie kolorytu skóry;
  • Zmniejszeniu bolesności mięśni;
  • Pomaganiu w relaksacji;
  • Zwiększeniu energii.

 

Sprawdź: Medycyna estetyczna Bydgoszcz

 

Endermologia – jak działa?

Zabieg endermologii wykorzystuje zmechanizowane rolki, które są przykładane do powierzchni skóry, aby stymulować ciało i jednocześnie zwiększać krążenie. Zmechanizowane rolki pomagają również w odprowadzaniu substancji z układu limfatycznego organizmu. Twój układ limfatyczny jest bardzo ważny, ponieważ pomaga wyeliminować toksyny, odpady i inne niepożądane materiały z organizmu. Rolki rozluźniają również tłuszcz, który utknął pod powierzchnią skóry. Tłuszcz ten jest tym, co daje „twarogowy” wygląd w okolicach ud i pośladków.

 

Pomyśl o tej procedurze jak o wałkowaniu ciasta i pozbywaniu się grudek! Chirurdzy powszechnie zalecają Endermologię pacjentom po liposukcji, ponieważ zabieg napina i wygładza skórę.