Transfer polskiego napastnika coraz bliżej

0
331

Łukasz Teodorczyk ma za sobą bardzo dobry sezon. Nie dziwi więc, że w obecnym okienku transferowym nowi pracodawcy ustawiają się w kolejce. W internecie pojawia się wiele nazw klubów, lecz ostatnio zagraniczne media podały, że polskim napastnikiem poważnie zainteresowana jest Sevilla. Drużyna z Andaluzji od dawna szuka napastnika i już jakiś czas temu zainteresowali się snajperem z Anderlechtu.

Nie wiadomo jednak co o transferze myśli sam zainteresowany. Władze Sevilli nie ukrywają, że Teodorczyk mógłby być dla nich idealnym rozwiązaniem na problemy z obsadzeniem środkowego napastnika. Niedawno z hiszpańskim klubem pożegnał się Kevin Grameiro, za którego transfer Sevilla otrzymała 32 miliony euro.

Łukasz Teodorczyk w poprzednim sezonie strzelił 30 bramek i został królem strzelców ligi belgijskiej. O transferze będzie decydować oczywiście właściwa oferta. Mówi się, że Sevilla może wydać na transfer polaka od 15 do 20 milionów euro (byłaby to najwyższa kwota w historii belgijskiego klubu). Sam Łukasz przyznaje, że nie ma dużego parcia na transfer i czeka na naprawdę dobrą ofertę. O polskiego zawodnika ma walczyć również angielski klub Everton.

W tym momencie na rynku kluby sondują sytuację różnych zawodników. Łukasz nie ma jednak wielkiego parcia na zmianę klubu, bo w Anderlechcie czuje się bardzo dobrze. Jeśli miałby gdzieś odejść, to tylko w ramach „bombowego” transferu – ujawnia w rozmowie z „PS” Marcin Kubacki, agent Teodorczyka. Z naszych informacji wynika, że propozycja z Andaluzji nie jest dla reprezentanta Polski jedyną ofertą, bo zainteresowanie jego sprowadzeniem wykazuje także m.in. angielski Everton.

Walka o Teodorczyka zapowiada się niezwykle ciekawie. Stara się o niego kilka wielkich klubów, a sam zainteresowany czeka na konkretną ofertę. W ciągu najbliższych dni powinniśmy poznać więcej informacji.

  • Szykuje się powrót do Ekstraklasy

    Po wielu ligowych i zagranicznych perypetiach, Jakub Kosecki z drugoligowego niemieckiego …
Pokaż więcej powiązanych artykułów
Pokaż więcej od Redaktor
Pokaż więcej w Sport
Komentowanie jest wyłączone.

Zobacz także

Fast foody a CSR

Nic dziwnego, że restauracje skupiające się na szybkim i tanim jedzeniu wyglądają za dosta…