Torba męska na ramię – czy to się przydaje?

0
285

Panowie powiedzą- ale po co mi torba? Otóż zastanówmy się. Wprawdzie większość męskiej garderoby posiada kieszenie i są one skwapliwie wykorzystywane ,ale czy dodaje to panom uroku? Torba męska na ramię z pewnością skutecznie zastąpi powypychane kieszenie. Te ostatnie nie wyglądają estetycznie i z pewnością nie są atrybutem elegancji. Powodują tez odkształcenia i wytarcia w odzieży. Co zatem zrobić z portfelem, kluczami, dokumentami innymi drobiazgami? Może nosić w reku.

MAŁA TORBA MESKA – ALTERNATYWA

Rozwiązaniem problemu z wypchanymi kieszeniami może być torba męska na ramię. Wykonana z odpowiedniego materiału ,najlepiej naturalnej skóry. Pomieści z pewnością najpotrzebniejsze rzeczy, będzie też znakomitym dodatkiem do twojej stylizacji. Firma CORSO oferuje wiele ciekawych modeli zarówno sportowych jak i bardziej eleganckich.

JAKĄ MAŁĄ TORBĘ MĘSKĄ WYBRAĆ?

Z pewnością musi być ona dopasowana do twojego stylu i potrzeb. Jeśli na co dzień do pracy masz styl oficjalny a na weekend preferujesz sportowy wybierz sportowy model. Mała torba męska , mała jest tylko z nazwy ,wyposażona w schowki i kieszonki z pewnością okaże się nie tylko stylowym ale i praktycznym dodatkiem, sam się zdziwisz ile można w niej schować. Jeszcze kwestia koloru, oczywiście, że podstawę oferty stanowi torba męska na ramię w czarnych oraz brązowych odcieniach, ale może warto pokusić się o modne ostatnio granaty czy szarości .Dla odważniejszych panów polecamy bordo oraz czarne z czerwonymi wykończeniami.

Pokaż więcej powiązanych artykułów
Pokaż więcej od Redaktor
Pokaż więcej w Różne
Komentowanie jest wyłączone.

Zobacz także

Parkowanie równoległe

Sposób parkowania równoległego pozostaje jednym z najczęstszych problemów wśród początkują…